• +90 312 939 82 00

TÜRKERLER TEKSTİL

Türker Ailesi, ticarete ilk adımını tekstil alanıyla atmış olup; faaliyetlerini 1989 yılından bu yana Ankara’da kurulan, Selen Giyim ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.  ile sürdürmektedir.

Kadın giyim üretiminde, modern ve kaliteli çizgisi ve 29 yıllık deneyimi ile başarı grafiğini sürekli yükselterek, sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Klasik, modern, spor ve abiye gibi farklı segmentleri ile model çeşitlerini kendi bünyesindeki, vizyon sahibi tasarım ekibi ile gerçekleştiren Selen Giyim, her yaş, her beden ve her tercihe uygun geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hitap ediyor.

Üretimini 1500 m²’ lik alanda 40 adet bilgisayar destekli Special makine, 50 adet elektronik ve 10 adet mekanik makine parkuru ile gerçekleştiren Selen Giyim, her biri kendi alanında uzmanlaşmış 150 personeli ile aylık ortalama 15000 parça üretim kapasitesine sahip.

Ülke genelinde yaygın bayi ağı bulunan, planlı ve sistemli çalışmaları ile en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Selen Giyim’ in yeni hedefi; yurtdışı pazarlarına da kendi markası ile ihracat yaparak adından söz ettirmek ve yer edinmektir.

Sürekli değişen, zorlu rekabet koşullarına rağmen kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Selen Giyim ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.                         
Web : www.selengiyim.com
Tel : +90 312 287 10 10 (pbx)                                        
Adres : Mevlana Bulvarı Konya Yolu Üzeri No: 196 Balgat / Çankaya – ANKARA / TÜRKİYE
Sabit Gsm : +90 533 762 29 99